Choose your pricing plan

  • Monthly Plan

    14$
    Every month
     
    • Everything in the product page included with subscription!
    • Classroom Decor
    • Classroom Transformations
    • Multiple Subject Areas
    • Pay Month-By-Month
    • Please note that resources will be added Daily & Monthly
    • Great for Grades 4-6
  • Yearly Plan

    99$
    Every year
     
    • Everything in the product page included with subscription!
    • Classroom Decor
    • Classroom Transformations
    • Multiple Subject Areas
    • Pay Yearly
    • Save $60/year
    • Please note that resources will be added Daily & Monthly
    • Great for Grades 4-6!

All plans auto-renew and can be cancelled at any time.
If you choose to cancel, your plan will remain active for the duration of your subscription.